Haberler

karayolu-12
Merbil Lojistik 6 Milyon Euro Yatırım Yaparak Filosunu Güçlendirdi

Merbil Lojistik, 2010 yılında toplam 6 milyon Euro yatırım yaparak, 50 adet çekici ve 50 adet treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi. Merbil Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Kılıç, “2011 yılında 15 milyon depo ve 150 adetlik filo yatırımı planlıyoruz” dedi. Merkezi Mersin’de bulunan Merbil Lojistik, treyler yatırımında Tırsan’ı tercih etti. Firma, Tırsan Treyler A.Ş.’den tek partide 50 adet Maksima treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Merbil Lojistik’le satışı yapılan 50 adet Maksima treyler, Samandıra tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Merbil Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Kılıç, Tırsan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

merbiltir
Merbil Lojistik: Tırsan Altın Bilezik Gibidir.

Lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Merbil Lojistik, TIRSAN’dan 50 adet çekici ve 50 adet treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Merkezi Mersin’de bulunan Merbil Lojistik, treyler yatırımında TIRSAN’ı tercih etti. Firma, TIRSAN Treyler A.Ş.’den tek partide 50 adet Maksima treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi. Merbil Lojistik’e satışı yapılan 50 adet Maksima treyler, Samandıra tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Merbil Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Kılıç, TIRSAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Altun katıldı. 

Nejdet Kılıç, “Grubumuz bünyesinde inşaat, dış ticaret ve lojistik şirketleri bulunmaktadır.

merbiltanker01
Merbil Lojistik araç filosu Satko ile daha verimli

Araç takip sistemlerinin artık göz ardı edilemeyen bir ihtiyaç haline dönüştüğünü gören Merbil Lojistik, yaptığı pazar araştırması sonucunda Satko Teknoloji araç mobil takip sistemlerini kullanmaya başladı.

Bünyesinde uluslararası taşımacılık, dış ticaret ve inşaat hizmetleri sunan şirketler barındıran Merbil Lojistik, Satko Teknoloji mobil takip sistemleri ile araç filosu yönetiminde verimliliğini artıran şirketler arasına katıldı.22 yıldır Irak, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine karayolu taşımacılık hizmeti sunan Merbil Lojistik, son dönemde kendine ait 250 aracın yanı sıra kiraladığı 300 aracı daha filosuna katarak daha geniş ölçekte hizmetler sunmaya başladı. Bu büyümeyle birlikte, filosunu daha etkili